Predlžovací kábel cigaretového zapaľovača v automobile

Do našej ponuky sme pridali nový produkt v dvoch vyhotoveniach. Jedná sa o značkový predlžovací kábel, pomocou ktorého môžete jednoducho a hlavne bezpečne premiestniť zásuvku cigaretového zapaľovača vo Vašom automobile. Ideálne pre vozidlá, ktoré majú 12 V cigaretový zapaľovač len v prednej časti vozidla.

V ponuke máme predlžovacie káble s dĺžkou 1,5 m a 6 m.
  • Kratšie káble (1,5 m) sú ideálne na premiestnenie 12 V “zásuvky” z prednej časti vozidla k zadným sedadlám, prípadne od zadných sedadiel do batožinového priestoru.
  • Dlhšie prevedenie (6 m) je vhodné na premiestnenie 12 V “zásuvky” z prednej časti vozidla až do batožinového priestoru; dĺžka kábla dovoľuje viesť vodiče pod koberčekmi / tapacírom po vnútornom obvode vozidla.

Využitie si hlavne nájdu vo vozidlách autoškoly, v ktorých absentuje 12 V “zásuvka” v batožinovom priestore pre odporúčané zapojenie svetelných transparentov AUTOŠKOLA. Tieto by mali byť podľa správnosti pripojené na 12 V v batožinovom priestore a nie vedením káblov hore-dole po interiéri vozidla. Ďalšie využitie predlžovacích káblov je v letnom období – pre autochladničky umiestnené v batožinovom priestore.

Predlžovací kábel cigaretového zapaľovača v automobile má integrovanú 8 A poistku. Je zhotovený z extra silných, ale pružných kvalitných vodičov a koncoviek. Koncovka je štandardnej veľkosti – Φ 21 mm.

Pridaj komentár