REGISTRÁCIA PC CD AUTOŠKOLA PRE BEZPLATNÝ PRÍSTUP K AKTUALIZÁCIAM

Vyplnením e-mail adresy a registračného čísla z PC CD AUTOŠKOLA 2018 SK (aj reedície 2019) alebo z PC CD Driving school – Autósiskola 2019 EN-HU, ktoré je uvedené na CD médiu, zaregistrujete Vaše CD. Budeme Vám pravidelne posielať na Vašu e-mailovú adresu vždy aktuálne heslo a informácie o aktualizáciach k Vášmu CD.

Staršie edície (2017, 2016 … atď.) PC CD a PC USB už nie je možné aktualizovať.

Poznámka: USB verzie našich produktov nie je potrebné registrovať, aktualizácie sú voľne dostupné nižšie na tejto stránke.

Vykonaním registrácie PC CD na tejto internetovej stránke, súhlasíte s tým, aby v súlade so Zákonom č. 18 / 2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia (EÚ) predajca – autor SW, spracovával, zhromažďoval a uchovával osobné údaje zákazníka poskytnuté zákazníkom pri jeho registrácii v rozsahu (e-mail a registračné číslo CD) počas dostupnosti aktualizácií k zaregistrovanému produktu. Po ukončení podpory registrovaného produktu budú všetky zaregistrované e-mail adresy a k nim prislúchajúce registračné čísla CD nenávratne vymazané z databázy.

DOPLNKY K PRODUKTOM NA BEZPLATNÉ STIAHNUTIE

XviD kodek pre PC CD AUTOŠKOLA, PC CD Driving school – Autósiskola pre prípad, ak Vám PC neprehráva animácie. (kniknite na logo vpravo pre stiahnutie kodeku XviD)

DOSTUPNÉ AKTUALIZÁCIE PRE PC CD

PC CD AUTOŠKOLA 2018 SK

+ reedície 2019

kliknite na obal PC CD pre vstup

PC CD DRIVING SCHOOL – AUTÓSISKOLA 2019 EN-HU

click on the picture to enter – kattintson a képre

DOSTUPNÉ AKTUALIZÁCIE PRE PC USB

PRAVIDLÁ CESTNEJ PREMÁVKY (USB)

kliknite na obal PC USB pre vstup

AUTOŠKOLA 2018 SK (USB)

kliknite na obal PC USB pre vstup

DRIVING SCHOOL – AUTÓSISKOLA 2019 EN-HU (USB)

click on the picture to enter – kattintson a képre