On-line aplikácia DobrýVodič.sk – učebňa pre všetky operačné systémy aj mobilné zariadenia

On-line aplikácia – učebňa pre všetky operačné systémy aj mobilné zariadenia

  • Chystáte sa absolvovať kurz na získanie vodičského preukazu a skúšky budete mať z nových pravidiel cestnej premávky?
  • Obávate sa záverečných testov? Už sa nemusíte!
  • Chcete si zopakovať a doplniť svoje vedomosti z nových pravidiel cestnej premávky?
  • Nemáte v PC alebo v notebooku CD/DVD mechaniku, prípadne používate tablet alebo mobil?

Práve pre Vás je určená táto on-line učebňa, ktorá obsahuje všetky potrebné informácie od teoretickej prípravy až po záverečné skúšobné testy.

On-line učebňa DobrýVodič.sk vychádza zo súčasného obľúbeného titulu AUTOŠKOLA “SK”. Počas 25 rokov prešli učebné pomôcky rôznymi zmenami a pri príležitosti 25. výročia tvorby učebných pomôcok a po 7 rokoch fungovania on-line učebne Vám prinášame ďalšie rozšírenia on-line učebne, ktorá je dostupná pre všetky operačné systémy a zariadenia.
1. januára 2017 sme uviedli na Slovenský trh nový produkt, ktorý je postavený na nových základoch a predstavuje stabilný systém pre budúci rozvoj. V januári 2023 sme aktualizovali obsah učebne. V apríli 2023 Vám prinášame kompletné nové testové otázky, ktoré sú platné od 1. apríla 2023,  spustili sme on-line plánovač jázd pre každého a upravili sme spôsob registrácie do učebne. V učebni sa nachádzajú materiály s rozsiahlou teoretickou prípravou na záverečné skúšky od legislatívy až po skúšobné sady testov.

Učebňa je prehľadne rozdelená s intuitívnym ovládaním, ktoré zvládne aj dieťa = stvorená pre každého.

Neobsahuje zbytočnosti – jednoduchá, prehľadná a profesionálna príprava na záverečné skúšky!

Registrácia autoškoly tu: http://admin.dobryvodic.sk/registracia

LEGISLATÍVA

Aktualizovaná legislatíva, ktorá obsahuje všetky zákony a vyhlášky z oblasti pravidiel cestnej premávky v úplnom znení.

Legislatíva
Ilustrované pravidlá cestnej premávky

PODROBNE ILUSTROVANÝ ZÁKON

Časť Ilustrované pravidlá cestnej premávky je doplnená o nové ilustrácie v častiach, ktoré nadobudli účinnosť 1. marca 2022. Pribudli aj ilustrácie ďalších paragrafov. Ilustrácie pomáhajú rýchlejšie zvládnuť pravidlá cestnej premávky.

Počet ilustrácií: 684 / Počet animácií: 23

NOVÉ DOPRAVNÉ ZNAČKY – platné od 1.4.2020

V novej časti dopravné značky sa nachádzajú všetky nové dopravné značky na základe vyhlášky MV SR č. 30 / 2020 Z.z, ich význam, rozdelenie do jednotlivých skupín a popis jednotlivých dopravných značiek. Obsahuje všetky dopravné značky platné od 1. apríla 2020 a 2022.

Nové dopravné značky 2020

DOPRAVNÉ ZNAČKY – platné do 31.3.2020

V časti dopravné značky (platné do 31.3.2020) sa nachádzajú všetky dopravné značky, ich význam, rozdelenie do jednotlivých skupín a zobrazenie dopravných značiek v reálnej situácii. Obsahuje doplnené a prekreslené nové dopravné značky platné od 1. januára 2016 v súlade s platnou legislatívnou do 31.3.2020 a 2022.

Dopravné značky platné do 31.3.2020
Dopravné situácie

DOPRAVNÉ SITUÁCIE

V nasledujúcej časti sa nachádzajú nové 3D animované dopravné situácie, pribudli reálnejšie vozidlá, pohyb vozidiel je plynulý a zobrazenie je z vtáčej perspektívy pre jednoduchší prehľad. K dispozícii je riešenie dopravnej situácie a dopravné značky, ktoré sa nachádzajú v aktuálne zvolenej situácii. Nájdete tu ďalších 14 “extra” dopravných situácií s riešením. V úvode nájdete aj 8 úvodných ilustrácií k problematike dopravných situácií. Každá dopravná situácia má podrobné riešenie a výklad prejazdu jednotlivých vozidiel danou situáciou.

PRÍPRAVA na ZÁVEREČNÉ SKÚŠKY – Precvičovanie

V tejto časti nájdete všetky testové otázky z Dopravných situácií, ktoré slúžia na učenie sa správnych odpovedí na jednotlivé testové otázky. Správne odpovede sa počas výučby okamžite zobrazujú farebne.

Ďalšia časť slúži na preverenie si vedomostí z pravidiel cestnej premávky. Pripravených je 60 sád skutočných záverečných skúšobných testov (35 sád pre všetky skupiny a 25 sád pre skupiny C, D a T) ako na záverečných skúškach.

Po zvládnutí testov hravo ukončíte kurz v autoškole a skúšky zvládnete na plný počet bodov! Testy boli generované na základe policajných testov platných od júla 2022, ktoré sú stále v platnosti.

Precvičovanie testových otázok
Sady záverečných skúšobných testov

PRÍPRAVA na ZÁVEREČNÉ SKÚŠKY – Sady testov

Pokiaľ už vlastníte vodičský preukaz a jazdíte denno-denne, tak je táto on-line učebňa ideálna na oboznámenie sa s novými zmenami a preverenie Vašich znalostí z cestnej premávky.

Zo skúseností na verejných výstavách (Stretnutia autoškôl Slovenska, Autosalóny v Nitre), kde sa PC CD, USB, on-line verzia prezentuje vieme, že asi 25-30% vodičov nedokáže vyplniť test na požadovaný počet bodov!

KONŠTRUKCIA MOTOROVÉHO VOZIDLA

Konštrukcia motorového vozidla bola prerobená a obsahuje aj samostatnú časť Najbežnejšie poruchy motorového vozidla – táto časť Vám uľahčí zvládnuť skúšku z náuky o motorových vozidlách. Predstavuje teoretickú príručku základov, ktoré by mal každý účastník cestnej premávky ovládať.

Teória je doplnená ilustráciami a je podaná jednoducho, vecne a zrozumiteľne.

Konštrukcia motorového vozidla
Najbežnejšie poruchy motorového vozidla
Teória vedenia vozidla

TEÓRIA VEDENIA VOZIDLA

Ďalšou časťou je Teória vedenia vozidla – podrobný popis teórie vedenia vozidla s ilustráciami.

Počet ilustrácií: 78 / Počet animácií: 1

ZÁSADY BEZPEČNEJ JAZDY

Ďalšou časťou sú Zásady bezpečnej jazdy – podrobný popis zásad bezpečnej jazdy s ilustráciami.

Počet ilustrácií: 84 / Počet animácií: 16

Zásady bezpečnej jazdy
Ako zvládnuť autocvičisko

AKO ZVLÁDNUŤ AUTOCVIČISKO

Samozrejmosťou je aj časť pod názvom Ako zvládnuť autocvičisko. Nájdete tu podrobný opis autocvičiska s ilustráciami. Teoretický výklad jazdných úkonov bol spracovaný v spolupráci s nitrianskou autoškolou.

V tejto časti nájdete aj inštruktážne video jazdy na autocvičisku (13,5 min.), ako aj 3D animácie a 20 ilustrácií.

EKOŠOFÉROVANIE

Novou časťou je EKOšoférovanie – pravidlá a zásady ekošoférovania s ilustráciami.

Počet ilustrácií: 25

Ekošoférovanie

POZRITE SI VIDEO “Predstavenie on-line učebne”

POZRITE SI VIDEO “Ako zaregistrovať AUTOŠKOLU”