JAZDÍME na BICYKLI a KOLOBEŽKE

Bližšie informácie o produkte a jeho bonusové rozšírenia nájdete na

www.PravidlaCestnejPremavky.sk

Našu ponuku sme rozšírili o novú publikáciu, ktorá poteší všetkých cyklistov aj kolobežkárov. 12. decembra 2022 sa táto učebná pomôcka dostáva do praxe.

Učebná pomôcka je štvorcového tvaru o veľkosti 200 x 200 mm v zatvorenom stave. Pomôcka je otvárateľná, obsahuje 2 prinitované rotujúce kruhy s dopravnými situáciami a “kapsičku”, v ktorej sa machádzajú 3 kartičky s obojstrannou potlačou (194 x 194 mm) s teoretickou prípravou zameranou na cyklistu a kolobežkára.

Jazdime na bicykli a kolobežke
Jazdime na bicykli a kolobežke

Určená je pre všetky vekové skupiny od 7 rokov. Výrobu je možné realizovať pri objednávke nad 1.000 kss potlačou vlastného loga.

NOVÁ SADA NOVÝCH DOPRAVNÝCH ZNAČIEK pre DDI

Príklady z možných kombinácií dopravných značiek pri výučbe. Vybrané kombinácie dopravných značiek Vám na vyžiadanie dodáme v elektronickej forme v pdf formáte s grafickým vyobrazením s príslušnými číslami kartičiek.

Nová rozšírená sada nových dopravných značiek platných od 30. marca 2022 obsahuje 72 kusov kartičiek s dopravnými značkami, ktoré by žiaci I. stupňa základných škôl mali poznať. Výhodou je veľké množstvo variácií zoskupených dopravných značiek. Dopravné značky pre DDI sú vyhotovené vo formáte A5, 300 g papier s lesklým laminom.

Sú ideálnou pomôckou na výučbu dopravnej výchovy na školách, v centrách voľného času, ako aj pre vybrané autoškoly.

Zoznam dopravných značiek v sade rozdelených do významových skupín je pribalený v každej sade.

  • edícia apríl 2022

DOPRAVNÁ VÝCHOVA PRE CYKLISTOV na USB

Vzhľadom k častým dopytom ohľadne učebnej pomôcky pre cyklistov sme sa rozhodli o reedíciu DOPRAVNEJ VÝCHOVY PRE CYKLISTOV, ktorá bola naposledy súčasťou PC CD AUTOŠKOLA 2012 v. 2.0. Učebnú pomôcku dodávame na značkových USB kľúčoch SanDisk.

OBSAH:

  • Teoretická príprava cyklistov (výbava bicykla, jazdíme na bicykli, prednosť v jazde riadené križovatky, pokyny policajta, dopravné značky …)
  • Animované dopravné situácie s výkladom (20 animovaných dopravných situácií)
  • Poznám dopravné značky? (určovanie dopravných značiek)
  • Doplňovanie dopravných značiek do dvoch príbehov (dopravné značky sa pri každom spustení zamiešajú)
  • Cesta zo školy (riešenie dopravných situácií – pomôžte Kubkovi dostať sa bezpečne zo školy domov)
  • PEXESO (obľúbené pexeso s dopravnými značkami)
Hlavné menu
Teoretická príprava
Dopravné situácie
Cesta zo školy
Poznám dopravné značky
Doplňovačka
Pexeso

Hľadáme partnerov na vývoj a vydanie aktualizovanej, modernejšej verzie učebnej pomôcky pre cyklistov – nová grafika, animácie a viac interaktívnych doplňovačiek a skladačiek. Predpokladaný termín vydania novej verzie je jar 2023.