Učebné pomôcky pre rok 2018

Blíži sa nový rok 2018 a mnohí sa pýtate na aktuálnosť našich učebných pomôcok a predbežný dátum vydania nových verzií či už vo forme PC CD / PC USB atď. V súčasnosti sa pripravujú nové zákony a vyhlášky, ktoré pravdepodobne v druhej polovici mája 2018 nahradia niektoré zákony a vyhlášky v oblasti cestnej premávky. Ak budú tieto zmeny schválené v predpokladanom termíne, potom nás čaká veľa práce na úpravách našich učebných pomôcok v mesiacoch apríl – máj 2018.
Predpokladáme, že sa do mája žiadna veľká zmena nechystá, nové, opäť rozšírené verzie “2018” PC CD / PC USB / on-line “DobrýVodič.sk” budú dostupné až po tomto termíne.

Vzhľadom na obsahovú aktuálnosť učebných pomôcok PC CD/USB AUTOŠKOLA 2017 SK, PC CD/USB DRIVING SCHOOL – AUTÓSISKOLA 2017 “EN-HU” a on-line verzia “DobrýVodič.sk”, tieto zostávajú naďalej v ponuke aj v roku 2018.

Učebná pomôcky pre inštruktorov PC USB PRAVIDLÁ CESTNEJ PREMÁVKY (PCP) SK vo verzii 2.1 zostáva nezmenená aj na začiatku roka 2018! Na rozdiel od učebných pomôcok určených pre koncových zákazníkov ako napríklad PC CD / USB Autoškola (Driving school-Autósiskola), nie sú aktualizácie pre tieto USB kľúče časovo obmedzené – aktualizácie sa viažu len na platné licencie na verejnú projekciu v učebni.

To, že nie sú k dispozícii žiadne novely zákonov, neznamená, že sedíme so založenými rukami. Každý deň pracujeme na nových vylepšeniach, ilustráciách a animáciách, aby sme ich mohli použiť v novom vydaní našich učebných pomôcok.

Pridaj komentár