obal_cd

AUTOŠKOLA 2017 SK (program pracuje v novom rozlíšení 1280 x 760 bodov)

  • Chystáte sa absolvovať kurz na získanie vodičského preukazu a skúšky budete mať z nových pravidiel cestnej premávky?
  • Obávate sa záverečných testov? Už sa nemusíte!
  • Chcete si zopakovať a doplniť svoje vedomosti z nových pravidiel cestnej premávky?
  • Hľadáte vhodný spôsob ako rýchlo a jednoducho získať nové poznatky z pravidiel cestnej premávky platných od 1. februára 2009 (vrátane všetkých novelizácií s účinnosťou od 1. novembra 2011, 1. marca 2012, 1. júla 2012, 1. decembra 2012, 1. januára 2013, 19. januára 2013, 1. januára 2014, 1. januára 2016 a 1. januára 2017) !

Práve pre Vás je určená táto multimediálna učebnica, ktorá obsahuje všetky potrebné informácie od teoretickej prípravy až po záverečné skúšobné testy.

CD / USB Autoškola 2017 SK – Pravidlá cestnej premávky, nadväzuje na predchádzajúce tituly (Autoškola 2002 – 2007, P.C.P. q4/07, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 a 2016 na PC CD). Počas devätnástich rokov prešli učebné pomôcky rôznymi zmenami. 1. januára 2017 sme uviedli na Slovenský trh nový produkt, ktorý je postavený na vynovených kvalitných základoch a predstavuje stabilný systém pre budúci rozvoj a externé doplnky. Učebná pomôcka AUTOŠKOLA 2017 na PC CD a PC USB nie je určená pre komerčné použitie v autoškolách pri teoretickej výučbe. Pre takéto použitie je dostupný produkt “Pravidlá cestnej premávky” na USB s licenciou na verejnú projekciu.

as2017-menu

cd-02

LEGISLATÍVA

Prvá časť predstavuje kompletnú aktualizovanú legislatívu, ktorá obsahuje všetky zákony, vyhlášky a nariadenia vlády SR v úplnom znení. Ovládanie je identické ako vo verzii 2016.

DOPRAVNÉ ZNAČKY

V ďalšej časti nájdete všetky dopravné značky, ich význam, rozdelenie do jednotlivých skupín a zobrazenie dopravných značiek v reálnej situácii. Obsahuje doplnené a prekreslené nové dopravné značky platné od 1. januára 2016 v súlade s legislatívnou platnou pre rok 2017.

cd-04

as2017-kr

DOPRAVNÉ SITUÁCIE

V nasledujúcej časti sa nachádzajú nové 3D animované dopravné situácie, ktoré sú opäť prekreslené, pribudli reálnejšie vozidlá, pohyb vozidiel je plynulý a zobrazenie je z vtáčej perspektívy pre jednoduchší prehľad. Opäť je k dispozícii riešenie dopravnej situácie, dopravné značky, ktoré sa nachádzajú v aktuálne zvolenej situácii. Vo verzii 2017 nájdete ďalších 10 “extra” dopravných situácií s riešením. Naďalej tu nájdete aj 8 úvodných ilustrácií k problematike dopravných situácií. Každá dopravná situácia má podrobné riešenie a výklad prejazdu jednotlivých vozidiel danou situáciou. Nachádza sa tu aj implementovaný bežec pre rýchlejší posun v animáciách. Novinkou vo verzii 2017 je možnosť skryť teoretické riešenie dopravnej situácie.

TESTOVÉ OTÁZKY – Precvičovanie

Vo verzii 2017 nájdete všetky testové otázky na dvoch obrazovkách, ktoré slúžia na učenie sa správnych odpovedí na jednotlivé testové otázky. Na CD sa nachádza 1164 testových otázok z pravidiel cestnej premávky, z podmienok prevádzky vozidiel, z dopravných značiek a z dopravných situácií. Správne odpovede sa počas výučby zobrazujú farebne.

Ďalšia časť slúži na preverenie si vedomostí z pravidiel cestnej premávky. Pripravených je 60 sád skutočných záverečných testov (35 sád pre všetky skupiny a 25 sád pre skupiny C, D a T) ako na záverečných skúškach. Po zvládnutí testov hravo ukončíte kurz v autoškole a skúšky zvládnete na plný počet bodov! Testy boli generované na základe policajných testov.

cd-15

TESTOVÉ OTÁZKY – Sady testov

Pokiaľ už vlastníte vodičský preukaz a jazdíte denno-denne, tak je toto CD/USB ideálne na oboznámenie sa s novými zmenami a preverenie Vašich znalostí z cestnej premávky. Zo skúseností na verejných výstavách (Stretnutia autoškôl Slovenska, Autosalóny v Nitre), kde sa CD/USB prezentuje vieme, že asi 25-30% vodičov nedokáže vyplniť test na požadovaný počet bodov!

KONŠTRUKCIA MOTOROVÉHO VOZIDLA

Konštrukcia motorového vozidla bola prerobená a opäť obsahuje časť “najbežnejšie poruchy motorového vozidla” – táto časť Vám uľahčí zvládnuť skúšku z náuky o motorových vozidlách. Predstavuje teoretickú príručku základov, ktoré by mal každý účastník cestnej premávky ovládať. Teória je doplnená ilustráciami a je podaná jednoducho, vecne a zrozumiteľne.

cd-10

cd-03

PODROBNE ILUSTROVANÝ ZÁKON

Vo verzii 2017 je časť Ilustrované pravidlá cestnej premávky doplnená o nové ilustrácie v častiach, ktoré nadobudli účinnosť 1. januára 2017. Pribudli aj ilustrácie ďalších paragrafov. Ilustrácie pomáhajú rýchlejšie zvládnuť pravidlá cestnej premávky.


Počet ilustrácií:
579 / Počet animácií: 20

TEÓRIA VEDENIA VOZIDLA

Ďalšou časťou je Teória vedenia vozidlapodrobný popis teórie vedenia vozidla s ilustráciami.


Počet ilustrácií: 78 / Počet animácií: 1

cd-09

ZÁSADY BEZPEČNEJ JAZDY

Ďalšou časťou sú Zásady bezpečnej jazdypodrobný popis zásad bezpečnej jazdy s ilustráciami.


Počet ilustrácií: 84 / Počet animácií: 16

AKO ZVLÁDNUŤ AUTOCVIČISKO

Vo verzii CD Autoškola 2017 sa nachádza aj časť pod názvom Ako zvládnuť autocvičisko. Nájdete tu podrobný opis autocvičiska s ilustráciami. Teoretický výklad jazdných úkonov bol spracovaný v spolupráci s nitrianskou autoškolou. V tejto časti nájdete aj inštruktážne video jazdy na autocvičisku (13,5 min.), ako aj 3D animácie a 20 ilustrácií.

cd-11

as2017-eco

EKOŠOFÉROVANIE

Novou časťou je EKOšoférovaniepravidlá a zásady ekošoférovania s ilustráciami.


Počet ilustrácií: 25

POZRITE SI PRODUKTOVÉ VIDEO PC CD / USB AUTOŠKOLA 2017 SK KLIKNUTÍM NA OBRÁZOK VPRAVO

Najsamfasáckejšia učebná pomôcka. Dlhé roky používam a môžem len doporučiť!

inštruktor Autoškola

Vďaka tejto učebnej pomôcke som urobila skúšky na plný počet bodov! Ale najdôležitejšie je, že vďaka ilustrovanému zákonu som pochopila pravidlá cestnej premávky.

Katka -

Prehľadné, obsahovo úplné, kvalitné spracovanie, testy 100%. Jednoducho to musíte mať!

Ferino -